Moderna Bil Haninge

Med över 100 bilar i lager har vi här ett brett utbud av både person och transportbilar. Vi har dessutom en bra verkstad som tillser att alla bilar är testade och leveransklara.

  mån-tor: 9.00-19.00
fre: 9.00-18.00
lör-sön: 10.00-16.00
  Dåntorpsvägen 3, 136 50 Jordbro
  08-22 00 11
  haninge@modernabilab.se

Personal

Patrik Blomstrand

Försäljning
Mobil: +46 (0) 73-084 35 94
patrik@modernabilab.se

Johan Lönnström

Försäljning
Mobil: +46 (0) 76-769 13 37
johan@modernabilab.se

Rasmus Gustafsson

Försäljning
Mobil: +46 (0) 70-776 93 59
rasmus@modernabilab.se

Mathias Berggren

Anläggningschef & Inköp
Mobil: +46 (0) 70-238 22 63
mathias@modernabilab.se

Mehdi Bembli

Uppdragsförsäljning
Mobil: +46 (0) 70-264 82 63
mehdi@modernabilab.se

Dejan Vucic

Verkstadschef
Mobil: +46 (0) 73-074 06 81
dejan@modernabilab.se

Vankant

Mekaniker

ansökans skickas till

andreas@modernabilab.se

X

Ekonomichef
Mobil: +46 (0) 70
x@modernabilab.se

Andreas Berggren